O nas

Nasz portal powstał z myślą o wszystkich osobach, które interesują się tematyką diety, zdrowego odżywiania oraz wszystkiego, co jest z tym bezpośrednio powiązane. Poza samymi rodzajami diet (których niekiedy próżno szukać na innych stronach) znajdziesz u nas także opisy zdrowych składników żywieniowych, ćwiczeń, czy suplementów.

Jesteśmy grupą znajomych w różnym wieku oraz odmiennych charakterach. Łączy nas jednak między innymi zamiłowanie do tematyki zdrowia w myśl zasady “w zdrowym ciele – zdrowy duch!”. Część z nas jest absolwentami kierunków medycznych, większość aktywnie uprawia różnorodne sporty. Staramy się dawać Ci najlepsze sprawdzone wskazówki I informacje, które z sukcesem sprawdziły się w poprawie naszego samopoczucia.

Część z tekstów na stronie będzie pisana stylem luźniejszym, niektóre będą bardziej poważne. Zmieniać się także będzie ich forma – począwszy od pisania w liczbie mnogiej, aż po personalne “tyrady” słowne.

Mamy nadzieję, że nie przeszkadza Ci taki stan rzeczy I skupisz się na tym, co najważniejsze – korzyściach, które (liczymy) także Tobie przyniesie wdrożenie wskazówek zawartych w naszych artykułach! 🙂

Pozdrawiam Cię serdecznie Drogi Czytelniku / Czytelniczko
Zespół portalu Teraz Dieta