Naturalne leczenie raka – jak przebiega?

  • Alicja
  • 29 maja 2018
  • 0
naturalne leczenie raka

Współczesna medycyna potrafi diagnozować najrzadsze schorzenia oraz cechuje się niewiarygodnie dużym wglądem w ludzkie ciało. Są jednak choroby, które uznawane są za „nieuleczalne”, a chorujące na nie osoby bywają traktowane jak nieboszczycy jeszcze za życia.

Terapia nowotworowa stosowana przez dzisiejszych medyków pozostawia człowieka bez włosów, z szarą, pobladłą skórą oraz bez sił. Nierzadko jest na tyle nieskuteczna, że przerzuty oraz powrót nowotworu ma miejsce nawet do roku po rzekomym usunięciu.

Alternatywa jest na wyciągnięcie ręki

Naturalne metody leczenia raka to nowa nadzieja dla każdego pacjenta onkologicznego. Dzięki stosowaniu odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji najlepszych darów matki natury można z łatwością wykurzyć komórki nowotworowe z organizmu. Jedne z najpopularniejszych ośrodków, w których stosuje się niekonwencjonalne metody leczenia raka, znajdują się w naturalnych zaciszach, w najpiękniejszych rejonach Polski. Domy zdrowienia pozwolą nie tylko wyleczyć chorobę nowotworową w naturalny sposób. W razie najgorszych okoliczności, występujących czasem przy skomplikowanych przypadkach, ośrodki zaopatrzone są w profesjonalny sprzęt medyczny i podtrzymujący życie.

Niekonwencjonalne metody leczenia raka – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Organizm po terapii chemicznej oraz tej prowadzonej z użyciem radioaktywnych materiałów jest wyniszczony. Znaczące pogorszenie atrakcyjności oraz podkrążone oczy to efekt stosowania substancji toksycznych dla organizmu. Naturalna siła ludzkiego ciała jest w stanie pokonać każdą komórkę nowotworową, jednak nie uwolni swego prawdziwego potencjału, póki nie zostaną zażegnane wszelkie konflikty. W rzeczywistości pierwszym polem walki z rakiem jest ludzka psychika. Nierozwiązane w podświadomości sprawy mogą urosnąć do rangi przyczyny procesu nowotworowego.

Jak konflikty niszczą zdrowie psychiczne oraz fizyczne?

Totalna biologia, która jest głównym elementem terapii prowadzonej przez domy zdrowienia to najbardziej nowatorskie podejście do ludzkich problemów. Zakłada, że większość chorób jest źródłem silnego napięcia emocjonalnego, które jest przypadkiem niespodziewanych wydarzeń o dramatycznym przebiegu.

Najłatwiej zapadają na nie osoby przeżywające silne cierpienie w samotności. Organizm aktywuje wtedy procedury biologiczne znane od tysięcy lad pod pojęciem chorób. Psychiczne wyczerpanie całkowicie zaburza homeostazę organizmu, osłabia układ odpornościowych oraz jest źródłem zmian zarówno na poziomie komórek, jak i całych układów narządowych.

Dlaczego domy zdrowienia to najlepsze wyjście dla pacjenta onkologicznego?

W porównanie do tych ośrodków oddziały onkologiczne wyglądają jak leprozoria. Pacjenci w szpitalach są pozostawiani samym sobie, wykańczani niedostosowaną dietą oraz umierają w samotności. Standardową techniką jest silne nasycanie organizmu chemikaliami oraz promieniowaniem, które zwalcza co prawda komórki rakowe, ale także uszkadza te zdrowe i zapobiega procesom regeneracji. W domach zdrowienia chory otaczany jest opieką oraz zrozumieniem.

Ich personel obdarza pacjentów ciepłem i zachęca do wzajemnego rozwijania siebie oraz własnej wiedzy na temat procesów zdrowienia. Nowotwór to wyłącznie wisienka na torcie całego procesu chorobowego, który ma swoje źródło w ludzkiej głowie. Naturalne metody leczenia raka pozwalają nabrać odwagi oraz pozytywnego nastawienia do życia. Uczą człowieka tego, jak skutecznie zapobiec nawrotom choroby, a także jak lepiej żyć osiągając sukces na każdym polu.

Dlaczego zwyczajna terapia nowotworowa jest skazana na porażkę

Rzadko który zespół pielęgniarski ma jakiekolwiek pojęcie o psychoonkologii. Natomiast ta dziedzina nauki na każdym polu wskazuje na to, iż najważniejszym czynnikiem w leczeniu nowotworów jest ludzka psychika. Personel domów zdrowienia rozpoznaje procesy patologiczne działające od wielu lat w podświadomości. Niekonwencjonalne metody leczenia raka, w odróżnieniu od współczesnej medycyny, niosą ze sobą ryzyka pogorszenia stanu zdrowia, a ich rezultaty bywają spektakularne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]