Trizer – czy to naprawdę skutecznie spala tłuszcz?

 • Alicja
 • 5 lipca 2017
 • 0
umięśniony facet na plaży

W ostatnim czasie coraz bardziej popularny jest trizer. Ale czy wiemy, czym tak naprawdę jest? Współcześnie podkreśla się, że jest on pomysłem ekspertów z firmy FitLabs, której główną działalnością jest tworzenie produktów dietetycznych, które pozwalają na stałą zmianę nawyków żywieniowych i w dalszej perspektywie modyfikacją prowadzonego stylu życia.

Należy podkreślić, że jest to produkt, który w sposób kompleksowy atakuje problem odchudzania na wielu płaszczyznach. Wynika to z faktu, że utrata tkanki tłuszczowej wymaga w głównej mierze wprowadzenia diety zbilansowanej. Jest to bowiem dieta dopasowana indywidualnie do potrzeb organizmu, ponieważ każdy z nas jest inny i wymaga innych składników odżywczych, aby poprawnie funkcjonować. Dieta zbilansowana zapewnia odpowiednio wysoką podaż energii, która jednocześnie umożliwia chudnięcie oraz sprawne funkcjonowanie.

Co zawiera w sobie trizer?

Trzeba podkreślić, że niemożliwe jest wskazanie jednego głównego elementu, który wchodzi w skład trizera. Jest to bowiem bardzo starannie opracowana receptura, w której w skład wchodzi piętnaście różnych składników. Co ważne, składniki te się wzajemnie uzupełniają.

Jak działa trizer?

Główną metodą jego działania jest możliwość stymulacji organizmu, aby doprowadzić do sekrecji grupy hormonów zwanych katecholaminami. Uwalniane są one w trakcie wykonywania intensywnego treningu. Można powiedzieć, że to one w dużym stopniu przyczyniają się do efektywnego spalania tkanki tłuszczowej.

Należy zaznaczyć, że podwyższone stężenie katecholamin jest bardzo istotnym czynnikiem w sytuacji, kiedy chcemy pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej warto podkreślić, że to nie jedyna właściwość tych hormonów. Bowiem ich całkowita lista właściwości metabolicznych jest stosunkowo duża. Ponadto główną ich zaletą jest zdolność do wzrostu wydatku energetycznego. Dzieje się tak na skutek stymulacji brunatnej tkanki tłuszczowej bogatej w mitochondria i białko zwane termogeniną.

Warto zaznaczyć, że spożycie trizera oddziałuje na aktywowanie tej rzadkiej odmiany tkanki tłuszczowej i zmusza ją do przyspieszonego spalania tkanki tłuszczowej.

Trizer skład

Trizer zawiera w sobie kofeinę, która jest chyba najbardziej znanym składnikiem, jaki umożliwia sekrecje katecholamin. Liczne badania nad wpływem kofeiny wskazały, że ma ona korzystny wpływ na metabolizm.

W trizerze znajduje się jeszcze dodatkowo pięć składników, które pobudzają wyrzut katecholamin. Należy do nich bowiem:

 • tyrozyna – jest to substrat wykorzystywany do produkcji niektórych katecholamin

 • kwas chlorogenowy,

 • guarana, która działa łagodniej niż kofeina oraz charakteryzuje się dłuższym czasem trwania,

 • kapsaicyna

 • galusan epigalokatechiny, który ogranicza stopień degradacji katecholamin poprzez oddziaływanie na enzym katecholo-O-metylotransferazę.

Złożony charakter tych związków jest w pewien sposób uzasadniony, ponieważ każdy z nich działa nieco w odmienny sposób.

Kompleks witamin

Trizer w swoim składzie zawiera także kompleks witamin, wśród których możemy wyróżnić:

 • witaminę B6 (adermina), która reguluje pracę serca oraz całego układu krążenia, sprzyja również normalizowaniu funkcjonowania systemu nerwowego

 • witaminę D – pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego, działa przeciwbakteryjnie oraz wpływa na wytrzymałość układu kostnego

 • witamina B7 (biotyna), która sprzyja poprawie stanu skóry poprzez udział w produkcji hormonów tarczycy, a na wzmacnianiu ścian naczyń krwionośnych skończywszy,

 • witaminę E, która jest podstawowym antyoksydantem. Jej zadaniem jest przede wszystkim detoksykacja organizmu ze zbędnych oraz szkodliwych produktów przemiany materii.

Efekt diuretyczny

Trizer – poprzez to, że zawiera mniszek lekarski, skrzyp polny oraz pokrzywę zwyczajną – przyczynia się również do usuwania nadmiaru wody. Jest to prawdziwa zmora odchudzania. Często zdarza się bowiem, że pod skórą zgromadzona zostaje w nadmiarze woda, która imituje tkankę tłuszczową. Proces tak zwanego wysuszania organizmu nazywany jest diurezą. Może on być wywołany dzięki wykorzystaniu naturalnych składników działających prozdrowotnie na układ sercowo-naczyniowy.

Mniszek lekarski jest rośliną, która od wielu, wielu lat odpowiada za utrzymywanie prawidłowej gospodarki mineralnej organizmu. Pokrzywa zwyczajna posiada właściwości, które stosowane są w kuracjach ukierunkowanych na poprawę funkcjonowania dróg moczowych oraz dzięki niej dieta jest wzbogacona o liczne sole mineralne. Natomiast skrzyp polny jest skutecznym i przede wszystkim sprawdzonym sposobem na poprawę cery, włosów oraz paznokci. Warto podkreślić, że jest także świetnym preparatem do oczyszczania ustroju z metabolitów wtórnych.

Trzeba podkreślić, że dzięki swoim właściwościom trizer to coś więcej niż zwykły spalacz tłuszczu. To także rewolucyjny produkt, który łączy w sobie korzyści dedykowanej diety i suplementu, jaki pozwala na spalanie tłuszczu oraz redukcję wody podskórnej. Można więc śmiało przyjąć, że preparat firmy FitLabs jest odpowiednim preparatem, który usprawni treningi, przy czym zwiększy ich efektywność przy jednoczesnym braku reakcji niepożądanych.

Warto zaznaczyć, że zastosowanie naturalnych i sprawdzonych składników, a także liczne badania ekspertów i testy kliniczne bez wątpienia potwierdzają, że trizer jest produktem nie tylko skutecznym w swoim działaniu, ale również bezpiecznym i uniwersalnym. Wszystko to sprawia, że może on być stosowany z powodzeniem przez mężczyzn, jak i kobiety.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *